dikmen ev taşımacılık

Ankarayenicagnakliyat.com Gibi soruları müşterimize yönelterek ve ön incelemeler yaparak bir rapor oluşturur. Bu raporu firmamızla paylaşarak rapor hakkında istişare edilir.Ekspertizimiz müşterimize nasıl bir taşınma gerekli aşamalarıyla ve nelere dikkat edilmesi gerekli o konuda müşterinin bilgilendirmesini yaparak firmamızın münasip gördüğü en uygun fiyatı sunar. Ankarayenicagnakliyat.com Fiyat konusunda müşteri ile anlaşıldığında gerekli görülürse sigortalı taşımacılık sözleşmesi ile birlikte anlaşma imzalanır. Ankarayenicagnakliyat.com Ankara dışından arayıp nakliye hakkında fiyat talep edildiğinde soru - cevap yöntemi ile analiz edilerek titiz bir şekilde uygun fiyatın sunulması sağlanır.
Ankarayenicagnakliyat.com Taşınma tarihi ve saati yaklaştığında 5 kişilik ekip oluşturarak ve nasıl bir taşıma gerçekleşecek onun hakkında bilgilendirme yapmaktayız.Taşınmadan önce kaliteli ve çok dayanıklı ambalaj ve paketleme malzemelerinin teminini sağlarız. Ankarayenicagnakliyat.com Nakliyenin yapılacağı adrese doğru yola çıkarız. Adrese geldiğimizde ise hemen iş paylaşımı yaparak işe başlamış oluruz.Daima işin başında kontrol amaçlı bir elemanımız işleyişi takip etmektedir.Marangozcunuz ve tesisatçımız evde bulunan mobilya,dolap,vestiyer,şifon,beyaz eşya,elektronik cihazların demonte ( sökülme işlemi ) titiz bir şekilde yapmaktadır. Ankarayenicagnakliyat.com Bu eşyalar hassaslık bakımından kategorize edilerek ambalaj ve paketlemesi yapılarak üzerine notlar yazılır.Evdeki bütün eşyalar bu düzen içerisinde ambalajlanıp paketlenir. Ankarayenicagnakliyat.com Mutfak eşyaları için de duba ve köpülerimiz ile eşyalarınız kutulanır.Elbiselerinizin ütüsü dahi bozulmadan elbise dolaplarımıza yerleştirilerek taşınması sağlanır.
Ankarayenicagnakliyat.com En önemli aşama olan ambalaj ve paketleme işleminin tamamlanması ardından eşyaların taşınması aşamasına geçilir.Eğer bina yüksek katlı ise modüler asansör yardım ile taşınması sağlanır. Modüler asansörler 10,20,30.Katlara kadar yükselebilen asansörlü araçlarımız toplamda 700 kilogram eşyayı taşıyarak sıfır hasar ile araca indirilmesi sağlanır. Ankarayenicagnakliyat.com Araca indirilen eşyaların istifi ( araç içerisine eşyaların dizilmesi ) sağlanır. İstif konusunda tecrübeli olan elemanımız üzerindeki notlara ve eşyaların hassasiyet bakımına göre inceleyerek araca eşyaların dizilmesini yapar. Ankarayenicagnakliyat.com Araca yerleştirilen eşyalar olası yol durumu düşünülerek nakliyat aracımızın kasasının belirli noktalarından sabitlenerek sarsılma ve dökülme gibi sorunların Ankarayenicagnakliyat.com tamamen ortadan kaldırması sağlanmış olur.
http://www.ankarayenicagnakliyat.com/dikmen-nakliyat.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *